John David TAYLOR : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 22-12-1986 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek
  • 23-12-1986 / 18-01-1987 : Niezrzeszeni
  • 19-01-1987 / 10-10-1987 : Grupa Prawicy Europejskiej - Członek
  • 11-10-1987 / 24-07-1989 : Grupa Prawicy Europejskiej - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Ulster Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Miedzyparlamentarna Organizacja ASEAN (AIPO)
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami ASEAN i Republika Korei (AIPO)
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 18-01-1988 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z Turcja
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej EWG-Turcja

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych