Frederick A. TUCKMAN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Grupy Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Grupy Contadora
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Transportu i Turystyki