Karl-Heinz HOFFMANN : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1984 / 23-09-1984 : Komisja ds. Transportu

Deputowani 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii