Brigitte HEINRICH : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Członkini
  • 10-03-1986 / 03-12-1986 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Przewodnicząca
  • 04-12-1986 / 29-12-1987 : Grupa Tecza: Federacja Europejskiej Lewicy Zielonej Alternatywy, Agelev-Ecolo, Dunskiego Ludowego Ruchu Przeciwko Czlonkostwu we Wspólnocie Europejskiej - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 29-12-1987 : Bündnis 90/die Grünen (Niemcy)

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 12-12-1984 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 13-12-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-01-1987 / 12-03-1987 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 13-03-1987 / 29-10-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 12-12-1984 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 24-04-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 09-07-1985 / 22-10-1985 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 29-12-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-01-1987 / 29-12-1987 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy