Rüdiger HITZIGRATH : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 18-12-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 18-12-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Petycji

Deputowani 

  • 18-01-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Austria
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Austria
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica

Zastępstwo 

  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Komisja ds. Transportu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi