Wolfgang HACKEL : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 02-12-1985 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich