The Baroness ELLES : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członkini prezydium
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Przewodnicząca 

  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Wiceprzewodnicząca 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Parlament Europejski
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Prezydium

Deputowani 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych