Louis EYRAUD : Druga kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francja)

Wiceprzewodniczący 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi

Deputowani 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacja ds. stosunków z Australia i Nowa Zelandia

Zastępstwo 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja Budzetowa
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych