Antonio Michele TRIZZA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Gospodarczych i Walutowych oraz Polityki Przemyslowej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 06-03-1995 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 10-03-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich
  • 16-01-1997 / 20-01-1997 : Komisja ds. Rybolówstwa
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi