Andrew ENGLAND KERR : Dziewiąta kadencja parlamentarna 

Grupy polityczne 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 02-07-2019 / 30-09-2019 : The Brexit Party (Wielka Brytania)
  • 01-10-2019 / 31-01-2020 : Independent (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Delegacja do Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan, UE-Uzbekistan i UE-Tadżykistan oraz do spraw Stosunków z Turkmenistanem i Mongolią

Zastępstwo 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe 

Oświadczenie w sprawie właściwego zachowania