Veronica Mary HARDSTAFF : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 08-11-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 12-07-1995 / 07-11-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rybolówstwa