Bengt HURTIG : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-01-1995 / 19-01-1995 : Konfederacja Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członek
  • 20-01-1995 / 08-10-1995 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Vänsterpartiet (Szwecja)

Deputowani 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja

Zastępstwo 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Komisja ds. Polityki Regionalnej