Dietrich ELCHLEPP : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 20-05-1996 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica

Zastępstwo 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Litwa
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Japonia