Michael GAHLER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 23-04-1999 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 23-04-1999 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 07-05-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Zastępstwo 

  • 07-05-1988 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Kontakt