Milan EKERT : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Czechy)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Česká strana sociálně demokratická (Czechy)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich