Seán TREACY : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-07-1981 / 23-07-1984 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 09-07-1981 / 23-07-1984 : Labour Party (Irlandia)

Wiceprzewodniczący 

  • 19-10-1981 / 20-01-1982 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Deputowani 

  • 18-09-1981 / 18-10-1981 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego