Gloria D. HOOPER : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członkini

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-10-1981 / 23-07-1984 : Komisja ds. dochodzenia w sprawie sytuacji kobiet w Europie
  • 11-10-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja do Parlamentu Europejskiego/Wspólna Hiszpanska Komisja Cortes