Brian H. HORD : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Demokracji Europejskiej - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Komisja Budzetowa
  • 11-07-1980 / 23-07-1984 : Komisja ds. Rolnictwa