Niels Jørgen HAAGERUP : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Liberalna i Demokratyczna - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Venstre (Dania)

Wiceprzewodniczący 

  • 16-09-1980 / 20-01-1982 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 15-09-1980 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi