Derek A. ENRIGHT : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji