Michel HERVÉ : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-11-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 26-11-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 15-12-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia