Vassilis EPHREMIDIS : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederacja Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Wiceprzewodniczący
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Kommounistiko Komma Elladas (Grecja)

Wiceprzewodniczący 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Bulgaria i Rumunia
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 05-03-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi