Giuseppe TATARELLA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-10-1989 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-10-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Włochy)

Deputowani 

  • 15-09-1989 / 18-10-1989 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Praw Obywatelskich

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 18-10-1989 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego