Nicolas ESTGEN : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti chrétien social (Luksemburg)

Wiceprzewodniczący 

  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Parlament Europejski
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Prezydium

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Austria
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Austria

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 15-09-1989 / 17-02-1991 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Czechoslowacja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja