Bezpośredni dostęp do treści strony (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu języków (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu wyszukiwania (naciśnij „Enter”)
PL - polski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Inne strony internetowe
Inne strony internetowe
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Multimedia Centre
Strona przewodniczącego
Sekretariat Generalny
Think tank
EP Newshub
Do Waszych usług
Wizyty
Legislative train
Zamówienia i dotacje
Rejestr
Portal otwartych danych
Biura kontaktowe
Posłowie do PE
Parlament Europejski
Szukaj
Szukaj
Wypełnij to pole
Parlament Europejski
Szukaj
Menu
Strona główna
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Przeglądanie sali posiedzeń plenarnych
Przeglądanie tabeli przestawnej
Pełna lista
Przychodzący / odchodzący
Nowi posłowie
Posłowie, którzy odeszli z Parlamentu
Asystenci
Lista posłów
Wyszukaj spotkania posłów do PE
Etyka i przejrzystość
Przepisy dotyczące posłów
O intergrupach
Wyszukiwanie zaawansowane
Nazwisko
Grupy polityczne
Wszystkie grupy polityczne
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Grupa Renew Europe
Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
Grupa Tożsamość i Demokracja
Grupa Lewicy w Parlamencie Europejskim - GUE/NGL
Niezrzeszeni
Kraj
Wszystkie państwa
Belgia
Bułgaria
Czechy
Dania
Niemcy
Estonia
Irlandia
Grecja
Hiszpania
Francja
Chorwacja
Włochy
Cypr
Łotwa
Litwa
Luksemburg
Węgry
Malta
Holandia
Austria
Polska
Portugalia
Rumunia
Słowenia
Słowacja
Finlandia
Szwecja
Okręgi wyborcze
Wszystkie okręgi wyborcze
Organy polityczne
Wszystkie organy
Komisje
Delegacje
Inne organy
Komisje lub Delegacje, w zależności od poprzedniego pola
Wszystkie
Szukaj
Szukaj
Rezultaty wyszukiwania: 140
Pobierz w formacie PDF
Pobierz w formacie XML
Alex AGIUS SALIBA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Malta
Partit Laburista
Clara AGUILERA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
João ALBUQUERQUE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Andris AMERIKS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Łotwa
Gods kalpot Rīgai
Marc ANGEL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Luksemburg
Parti ouvrier socialiste luxembourgeois
Attila ARA-KOVÁCS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Węgry
Demokratikus Koalíció
Maria ARENA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Belgia
Parti Socialiste
Carmen AVRAM
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Laura BALLARÍN CEREZA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Marek Paweł BALT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Nowa Lewica
Katarina BARLEY
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Pietro BARTOLO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Marek BELKA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Nowa Lewica
Adrian-Dragoş BENEA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Brando BENIFEI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Robert BIEDROŃ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Nowa Lewica
Gabriele BISCHOFF
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Litwa
Lietuvos socialdemokratų partija
Biljana BORZAN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Chorwacja
Socijaldemokratska partija Hrvatske
Mercedes BRESSO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Milan BRGLEZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Słowenia
Socialni demokrati
Udo BULLMANN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Delara BURKHARDT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Isabel CARVALHAIS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Sara CERDAS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Mohammed CHAHIM
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
Christophe CLERGEAU
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Parti socialiste
Beatrice COVASSI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Corina CREȚU
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
PRO Romania
Josianne CUTAJAR
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Malta
Partit Laburista
Ilan DE BASSO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Szwecja
Arbetarepartiet- Socialdemokraterna
Paolo DE CASTRO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Klára DOBREV
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Węgry
Demokratikus Koalíció
Estrella DURÁ FERRANDIS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Pascal DURAND
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Liste Renaissance
Matthias ECKE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Cyrus ENGERER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Malta
Partit Laburista
Jonás FERNÁNDEZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Heléne FRITZON
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Szwecja
Arbetarepartiet- Socialdemokraterna
Niels FUGLSANG
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Dania
Socialdemokratiet
Lina GÁLVEZ MUÑOZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Ibán GARCÍA DEL BLANCO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Isabel GARCÍA MUÑOZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Iratxe GARCÍA PÉREZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Eider GARDIAZABAL RUBIAL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Jens GEIER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Linus GLANZELIUS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Szwecja
Arbetarepartiet- Socialdemokraterna
Raphaël GLUCKSMANN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Place publique
Mónica Silvana GONZÁLEZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Nicolás GONZÁLEZ CASARES
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Maria GRAPINI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
PUSL
Elisabetta GUALMINI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Sylvie GUILLAUME
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Parti socialiste
Robert HAJŠEL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Słowacja
Independent
Hannes HEIDE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Eero HEINÄLUOMA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Finlandia
Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
Alicia HOMS GINEL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Ivo HRISTOV
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Bułgaria
Bulgarian Socialist Party
Evin INCIR
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Szwecja
Arbetarepartiet- Socialdemokraterna
Romana JERKOVIĆ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Chorwacja
Socijaldemokratska partija Hrvatske
Agnes JONGERIUS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Marina KALJURAND
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Estonia
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Petra KAMMEREVERT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Łukasz KOHUT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Nowa Lewica
Dietmar KÖSTER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Miapetra KUMPULA-NATRI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Finlandia
Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
Aurore LALUCQ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Place publique
Bernd LANGE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Pierre LARROUTUROU
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Nouvelle Donne
Camilla LAURETI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Maria-Manuel LEITÃO-MARQUES
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Bogusław LIBERADZKI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Nowa Lewica
Javi LÓPEZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partit dels Socialistes de Catalunya
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Karsten LUCKE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
César LUENA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Cristina MAESTRE MARTÍN DE ALMAGRO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Claudiu MANDA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Margarida MARQUES
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Pedro MARQUES
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Predrag Fred MATIĆ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Chorwacja
Socijaldemokratska partija Hrvatske
Costas MAVRIDES
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Cypr
Democratic Party
Radka MAXOVÁ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Czechy
Independent
Nora MEBAREK
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Francja
Parti socialiste
Sven MIKSER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Estonia
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Leszek MILLER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Polska
Independent
Csaba MOLNÁR
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Węgry
Demokratikus Koalíció
Javier MORENO SÁNCHEZ
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Alessandra MORETTI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Theresa BIELOWSKI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Victor NEGRESCU
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Matjaž NEMEC
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Słowenia
Socialni demokrati
Dan NICA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Maria NOICHL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Carina OHLSSON
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Szwecja
Arbetarepartiet- Socialdemokraterna
Juozas OLEKAS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Litwa
Lietuvos socialdemokratų partija
Demetris PAPADAKIS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Cypr
Movement for Social Democracy EDEK
Nikos PAPANDREOU
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Grecja
PASOK-KINAL
Tsvetelina PENKOVA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Bułgaria
Bulgarian Socialist Party
Pina PICIERNO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Tonino PICULA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Chorwacja
Socijaldemokratska partija Hrvatske
Giuliano PISAPIA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Independent
Rovana PLUMB
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
Evelyn REGNER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
René REPASI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Thijs REUTEN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Franco ROBERTI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Inma RODRÍGUEZ-PIÑERO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Sándor RÓNAI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Węgry
Demokratikus Koalíció
Daniela RONDINELLI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Marcos ROS SEMPERE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Thomas RUDNER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Domènec RUIZ DEVESA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Nacho SÁNCHEZ AMOR
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Hiszpania
Partido Socialista Obrero Español
Alfred SANT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Malta
Partit Laburista
Isabel SANTOS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Christel SCHALDEMOSE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Dania
Socialdemokratiet
Andreas SCHIEDER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Joachim SCHUSTER
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Günther SIDL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Austria
Sozialdemokratische Partei Österreichs
Pedro SILVA PEREIRA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista
Birgit SIPPEL
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Massimiliano SMERIGLIO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Sergei STANISHEV
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Bułgaria
Bulgarian Socialist Party
Paul TANG
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Vera TAX
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Irene TINAGLI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Patrizia TOIA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Mihai TUDOSE
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Rumunia
Partidul Social Democrat
István UJHELYI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Węgry
Esély Közösség
Nils UŠAKOVS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Łotwa
"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Kathleen VAN BREMPT
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Belgia
Vooruit
Achille VARIATI
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Włochy
Partito Democratico
Marianne VIND
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Dania
Socialdemokratiet
Petar VITANOV
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Bułgaria
Bulgarian Socialist Party
Tiemo WÖLKEN
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Niemcy
Sozialdemokratische Partei Deutschlands
Lara WOLTERS
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Holandia
Partij van de Arbeid
Elena YONCHEVA
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Bułgaria
Bulgarian Socialist Party
Carlos ZORRINHO
Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
Portugalia
Partido Socialista