Louis STEDMAN-BRYCE : a 9-a legislatură 

Grupuri politice 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Deputați neafiliați

Partide naţionale 

  • 02-07-2019 / 19-11-2019 : The Brexit Party (Regatul Unit)
  • 20-11-2019 / 31-01-2020 : Independent (Regatul Unit)

Membru 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Comisia pentru dezvoltare
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Subcomisia pentru securitate și apărare
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Delegația pentru relațiile cu Parlamentul Panafrican
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Delegația la Adunarea Parlamentară Paritară ACP-UE

Membru supleant 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Comisia pentru transport și turism
  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : Delegația la Comisia parlamentară Cariforum-UE

Principalele activități parlamentare 

Contribuțiile la dezbaterile în plen 
Discursurile susținute în cadrul ședințelor plenare și declarațiile scrise referitoare la dezbaterile în plen. Articolul 204 și articolul 171 alineatul (11)

Declarații 

Declaraţie de interes financiar 

Declarație de bună conduită