Prístup k obsahu stránky (stlačte Enter)
Priamy prístup k ponuke jazykov (stlačte Enter)
Priamy prístup k ponuke vyhľadávania (stlačte Enter)
SK - slovenčina
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Spravodajstvo
Témy
Poslanci EP
O Parlamente
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Voľby
Ďalšie webové sídla
Ďalšie webové sídla
Spravodajstvo
Témy
Poslanci EP
O Parlamente
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Voľby
Multimedia Centre
Web stránka predsedu
Generálny sekretariát
Think tank
EP Newshub
Sme tu pre vás
Návštevy
Legislative train
Zmluvy a granty
Register
Portál otvorených dát
Styčné kancelárie
Poslanci EP
Európsky parlament
Vyhľadať
Vyhľadať
Vyplňte toto políčko
Európsky parlament
Vyhľadať
Ponuka
Domovská stránka
Vyhľadávanie
Rozšírené vyhľadávanie
Prehľadávať rokovaciu sálu
Prehľadávať krížovú tabuľku
Zoznam poslancov
Noví / Bývalí poslanci
Prichádzajúci poslanci
Odchádzajúci poslanci
Asistenti
Adresár
Vyhľadávanie stretnutí poslancov EP
Etika a transparentnosť
O pravidlách pre poslancov
O medziskupinách
Rozšírené vyhľadávanie
Meno
Politické skupiny
Všetky politické skupiny
Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)
Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente
skupina Renew Europe
Skupina zelených/Európska slobodná aliancia
Európski konzervatívci a reformisti
Skupina Identita a demokracia
Skupina ľavice v Európskom parlamente - GUE/NGL
Nezaradení poslanci
Krajina
Všetky krajiny
Belgicko
Bulharsko
Česko
Dánsko
Nemecko
Estónsko
Írsko
Grécko
Španielsko
Francúzsko
Chorvátsko
Taliansko
Cyprus
Lotyšsko
Litva
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Holandsko
Rakúsko
Poľsko
Portugalsko
Rumunsko
Slovinsko
Slovensko
Fínsko
Švédsko
Volebné obvody
Všetky obvody
Politické orgány
Všetky orgány
Výbory
Delegácie
Iné orgány
Výbory alebo delegácie v závislosti od predchádzajúceho poľa
Všetky
Vyhľadať
Vyhľadať
Nájdené výsledky: 59
Stiahnuť vo formáte PDF
Stiahnuť vo formáte XML
Matteo ADINOLFI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Christine ANDERSON
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Mathilde ANDROUËT
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Gerolf ANNEMANS
Skupina Identita a demokracia
Belgicko
Vlaams Belang
Jordan BARDELLA
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Alessandra BASSO
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Gunnar BECK
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Aurélia BEIGNEUX
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Dominique BILDE
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Anna BONFRISCO
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Paolo BORCHIA
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Annika BRUNA
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Markus BUCHHEIT
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Marco CAMPOMENOSI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Massimo CASANOVA
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Susanna CECCARDI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Patricia CHAGNON
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Angelo CIOCCA
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Rosanna CONTE
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Gianantonio DA RE
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Marie DAUCHY
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Ivan DAVID
Skupina Identita a demokracia
Česko
Svoboda a přímá demokracie
Filip DE MAN
Skupina Identita a demokracia
Belgicko
Vlaams Belang
Nicolaus FEST
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Gianna GANCIA
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Jean-Paul GARRAUD
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Paola GHIDONI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Valentino GRANT
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Catherine GRISET
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Roman HAIDER
Skupina Identita a demokracia
Rakúsko
Freiheitliche Partei Österreichs
Jean-François JALKH
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
France JAMET
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Virginie JORON
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Maximilian KRAH
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Joachim KUHS
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Jean-Lin LACAPELLE
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Danilo Oscar LANCINI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Gilles LEBRETON
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Sylvia LIMMER
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Elena LIZZI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Jaak MADISON
Skupina Identita a demokracia
Estónsko
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Thierry MARIANI
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Georg MAYER
Skupina Identita a demokracia
Rakúsko
Freiheitliche Partei Österreichs
Eric MINARDI
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Philippe OLIVIER
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Alessandro PANZA
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Aldo PATRICIELLO
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Guido REIL
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland
Antonio Maria RINALDI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Maria Veronica ROSSI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
André ROUGÉ
Skupina Identita a demokracia
Francúzsko
Rassemblement national
Silvia SARDONE
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Annalisa TARDINO
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Isabella TOVAGLIERI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Tom VANDENDRIESSCHE
Skupina Identita a demokracia
Belgicko
Vlaams Belang
Harald VILIMSKY
Skupina Identita a demokracia
Rakúsko
Freiheitliche Partei Österreichs
Anders VISTISEN
Skupina Identita a demokracia
Dánsko
Dansk Folkeparti
Marco ZANNI
Skupina Identita a demokracia
Taliansko
Lega
Bernhard ZIMNIOK
Skupina Identita a demokracia
Nemecko
Alternative für Deutschland