Maria Adelaide AGLIETTA : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Zelenih v Evropskem parlamentu - Članica

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Italija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za Poslovnik, preverjanje mandatov in imunitet
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za človekove pravice
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Poslovnik, preverjanje mandatov in imunitet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za človekove pravice

Namestnica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za državljanske svoboščine in notranje zadeve
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zunanje zadeve, varnost in obrambno politiko
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko