Inma RODRÍGUEZ-PIÑERO : 9. zakonodajno obdobje 

Politične skupine 

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Članica

Nacionalne stranke  

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Španija)

Predsednica 

  • 10-10-2019 ... : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Čile
  • 22-10-2019 ... : Konferenca predsednikov delegacij

Podpredsednica 

  • 17-10-2019 ... : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU

Poslanci 

  • 02-07-2019 / 08-10-2019 : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 02-07-2019 ... : Odbor za mednarodno trgovino
  • 09-10-2019 / 09-10-2019 : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Čile
  • 09-10-2019 / 16-10-2019 : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU
  • 09-10-2019 / 21-10-2019 : Konferenca predsednikov delegacij

Namestnica 

  • 02-07-2019 / 23-09-2019 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 02-07-2019 ... : Odbor za promet in turizem
  • 09-10-2019 ... : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 15-10-2019 ... : Delegacija pri Evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini

Kontakt