Georgios ANASTASSOPOULOS : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član predsedstva

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Grčija)

Podpredsednik 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Evropski parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Predsedstvo
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Evropski parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Predsedstvo

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucionalne zadeve

Namestnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za pravne zadeve in pravice državljanov
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z Japonsko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z Japonsko