Giuseppe AMADEI : Drugi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Član predsedstva

Nacionalne stranke  

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italija)

Predsednik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za Poslovnik in peticije
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Poslovnik, preverjanje mandatov in imunitet

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Odbor za institucionalne zadeve
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za politične zadeve
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za politične zadeve
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za peticije

Namestnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za zunanje gospodarske odnose
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Odbor za kmetijstvo, ribištvo in razvoj podeželja