Pedro ARGÜELLES SALAVERRIA : Drugi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Skupina Evropski demokrati - Član

Nacionalne stranke  

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španija)

Poslanci 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Delegacija za odnose z Zvezo sovjetskih socialističnih republik

Namestnik 

  • 14-10-1987 / 20-04-1989 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko