Ettore Giovanni ANDENNA : Drugi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistov - Član

Nacionalne stranke  

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italija)

Poslanci 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegacija za odnose z Malto

Namestnik 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladino, kulturo, izobraževanje, informiranje in šport