José APOLINÁRIO : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Član
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Član predsedstva
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Podpredsednik

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugalska)

Kvestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Evropski parlament
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Predsedstvo

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z državami Magreba in Zvezo arabskih držav Magreba
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z državami Magreba in Zvezo arabskih držav Magreba
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Kvestorji
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z državami Magreba in Zvezo arabskih držav Magreba
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Odbor za ribištvo
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Delegacija za odnose z državami Magreba in Zvezo arabskih držav Magreba

Namestnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribištvo
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja