Magda G.H. AELVOET : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Skupina Zelenih v Evropskem parlamentu - Podpredsednica
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Zelenih v Evropskem parlamentu - Predsednica

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Anders gaan leven (Belgija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za zunanje zadeve, varnostno in obrambno politiko
  • 19-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Turčije
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Turčije
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zunanje zadeve, varnost in obrambno politiko
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)

Namestnica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za pravice žensk
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Odbor za Poslovnik, preverjanje mandatov in imunitet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj in sodelovanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Turčije