María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederativna skupina Združene evropske levice - Članica
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Konfederalna skupina Evropske združene levice - Zelene nordijske levice - Članica

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Španija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Odbor za kulturo, mladino, izobraževanje in občila
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Odbor za pravice žensk
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko

Namestnica 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Odbor za pravice žensk
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve