Heléne FRITZON : 9. zakonodajno obdobje 

Politične skupine 

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Podpredsednica

Nacionalne stranke  

  • 02-07-2019 ... : Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Švedska)

Poslanci 

  • 02-07-2019 ... : Odbor za pravice žensk in enakost spolov
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupni parlamentarni skupščini AKP-EU
  • 10-02-2020 ... : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve

Namestnica 

  • 02-07-2019 / 10-12-2019 : Odbor za industrijo, raziskave in energetiko
  • 02-07-2019 ... : Odbor za kulturo in izobraževanje
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za odnose z Južno Afriko
  • 11-12-2019 / 09-02-2020 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve

Kontakt