Cristian TERHEŞ : 9. zakonodajno obdobje 

Politične skupine 

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član

Nacionalne stranke  

  • 02-07-2019 ... : Partidul Social Democrat (Romunija)

Podpredsednik 

  • 26-09-2019 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Euronest

Poslanci 

  • 02-07-2019 ... : Odbor za promet in turizem
  • 02-07-2019 ... : Odbor za peticije
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Moldavija
  • 18-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacija pri parlamentarni skupščini Euronest

Namestnik 

  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Turčija
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri parlamentarnem partnerskem odboru EU-Armenija, pri odboru za parlamentarno sodelovanje EU-Azerbajdžan ter pri pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Gruzija
  • 08-07-2019 ... : Odbor za državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve

Kontakt