Blaise ALDO : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Evropske demokratske zveze - Član
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Unija za Evropo - Član

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Madžarske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Madžarske
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 13-05-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj in sodelovanje
  • 15-09-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)

Namestnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalno politiko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za regionalno politiko