Gérard d'ABOVILLE : Cetrti parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Evropske demokratske zveze - Član
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Unija za Evropo - Član

Nacionalne stranke  

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francija)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturo, mladino, izobraževanje in občila
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ribištvo
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ribištvo
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose s Slovenijo
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Slovenije

Namestnik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za razvoj in sodelovanje
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo