Robert ATKINS : Sedmi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Skupina Evropskih konservativcev in reformistov - Član

Nacionalne stranke  

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Conservative Party (Združeno kraljestvo)

Poslanci 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Odbor za zunanje zadeve
  • 16-09-2009 / 16-04-2013 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 19-10-2009 / 30-06-2014 : Delegacija za odnose s palestinskim zakonodajnim svetom
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Odbor za zunanje zadeve
  • 28-03-2012 / 30-06-2014 : Delegacija v parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje

Namestnik 

  • 14-09-2009 / 18-01-2012 : Odbor za peticije
  • 16-09-2009 / 18-10-2009 : Delegacija za odnose s palestinskim zakonodajnim svetom
  • 16-09-2009 / 27-03-2012 : Delegacija v parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Odbor za peticije

all-activities 

Prispevki k plenarnim razpravam 
Govori med plenarnim zasedanjem in pisne izjave v zvezi s plenarnimi razpravami. Člena 204 in 171(11)

Predlogi resolucij 
Poslanci lahko vložijo posamični predlog v zvezi z vprašanji, ki spadajo na področje dejavnosti EU. Ta predlog se posreduje pristojnemu odboru v presojo. Člen 143

Parlamentarna vprašanja 
Vprašanja za ustni odgovor z razpravo lahko vloži odbor, politična skupina ali vsaj 5 % vseh poslancev. Naslovniki so druge institucije EU. Konferenca predsednikov odloči, če in v kakšnem vrstnem redu se vprašanja vključijo v končni osnutek dnevnega reda plenarnega zasedanja. Člen 128

Izjave 

Izjava o finančnih interesih