Willem ALBERS : Prvi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistov - Član

Nacionalne stranke  

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Nizozemska)

Poslanci 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za promet
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacija za odnose z Jugoslavijo