Vincent F.M. ANSQUER : Prvi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropskih naprednih demokratov - Član

Nacionalne stranke  

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francija)

Predsednik 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacija za odnose z državami Magreba

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za proračune