Mechthild von ALEMANN : Tretji parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina liberalcev in demokratskih reformistov - Podpredsednica

Nacionalne stranke  

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Nemčija)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za zaposlovanje, socialne zadeve in delovno okolje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za promet in turizem
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacija za odnose z Jugoslavijo
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija za odnose z Albanijo, Bolgarijo in Romunijo
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za zaposlovanje, socialne zadeve in delovno okolje
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacija za odnose z Albanijo, Bolgarijo in Romunijo
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija za odnose z Albanijo, Bolgarijo in Romunijo