Pietro ADONNINO : Prvi parlamentarni mandat 

Politične skupine 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke  

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italija)

Podpredsednik 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za Poslovnik in peticije

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za Poslovnik in peticije
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za proračune
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacija za odnose z Japonsko