Norbert NEUSER : 9. zakonodajno obdobje 

Politične skupine 

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član

Nacionalne stranke  

  • 02-07-2019 ... : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Nemčija)

Podpredsednik 

  • 10-07-2019 ... : Odbor za razvoj

Poslanci 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Odbor za razvoj
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupni parlamentarni skupščini AKP-EU

Namestnik 

  • 02-07-2019 ... : Odbor za zunanje zadeve
  • 02-07-2019 ... : Pododbor za človekove pravice
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za odnose z državami jugovzhodne Azije in Združenjem držav jugovzhodne Azije (ASEAN)
  • 08-10-2019 ... : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU

Kontakt