Ga naar de inhoud

Cookiebeleid van het Liaisonbureau van het Europees Parlement in Nederland:

wij gebruiken cookies om de gebruiksvriendelijkheid van onze site te verbeteren. Wij gebruiken ze niet om persoonlijke gegevens te verzamelen, maar alleen voor statistische doeleinden (door middel van Google Analytics).

Akkoord
 
 
 

Perscontacten

Hier vindt u de gegevens van woordvoerders in het Europees Parlement, persfunctionarissen en andere nuttige contacten.

Woordvoerders Europees Parlement

Woordvoerder van het Europees Parlement:
      Jaume Duch
      Tel.: 00 32 2 284 30 00 (Brussel)
      Tel.: 00 33 388 17 47 05 (Straatsburg)
      jaume.duch@europarl.europa.eu

Tweede woordvoerder van het Europees Parlement:
      Marjory van den Broeke
      Tel.: 00 32 2 284 43 04 (Brussel)
      Tel.: 00 388 17 43 36 (Straatsburg)
      marjory.vandenbroeke@ep.europa.eu

Woordvoerder van de Voorzitter:
      Carlo Corazza
      Tel.: 00 32 2 284 40 90 (Brussel)
      Tel.: 00 33 388 17 35 88 (Straatsburg)
      armin.machmer@europarl.europa.eu

Woordvoerder Liaisonbureau Europees Parlement Nederland:
      Ingelise de Boer
      Tel.: 070 313 5422  of 06 129 40 913
      ingelise.deboer@ep.europa.eu
    
      Koen Blankenstijn
      Tel.: 070 313 5444 of 06 204 17 373
      koen.blankenstijn@ep.europa.eu

Aanspreekpunt voor de pers in Den Haag:
      Ingelise de Boer
      Tel.: 00 31 70 313 5422
      ingelise.deboer@europarl.europa.eu

      Koen Blankenstijn
      Tel.: 070 313 5444 of 06 204 17 373
      koen.blankenstijn@ep.europa.eu

 .

Persfunctionarissen naar beleidsveld

Persfunctionarissen naar beleidsveld
 .

Voorlichters van de politieke fracties  

 .

CDA
Kees Bos
(Woordvoerder Annie Schreijer-Pierik)
Bureau ASP 08E253 - EP Brussel
Bureau T 09034 - EP Straatsburg
Tel.: 00 32 2 284 55 38 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 17 55 38 (Straatsburg)
Mob.: 00 32 470 473 183
cornelis.bos@ep.europa.eu

Dirk Gotink
Bureau ASP 04254 - EP Brussel
Mob.: 00 32 488 46 53 43
dirk.gotink@ep.europa.eu

Yvonne Hage
Bureau ASP 04254 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 284 21 81 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 172 824 (Straatsburg)
Mob.: 00 31 6 23 58 31 21
yvonne.hage@ep.europa.eu

PVV
Arnold Sadhinoch
Bureau WIB 07M095 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 284 73 70 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 370
arnold.sadhinoch@ep.europa.eu

D66
Stefan de Koning
Bureau ASP 08G130 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 228 47796
Mob.: 00 32 484 201 518
stefan.dekoning@ep.europa.eu

Vincent Stuer
Tel.: 00 32 228 47796
Mob.: 00 473 290 443
vincent.stuer@ep.europa.eu

PvdA
Steven Schotte
Bureau ASP 11G216 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 284 76 26 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 17 76 26 (Straatsburg)
Mob.: 00 32 475 386675
steven.schotte@ep.europa.eu

Wouter Booij
Bureau ASP 11G216 - EP Brussel
Mob.: 00 31 6 34 56 50 59
wouter.booij@ep.europa.eu

VVD
Alexander Kolks
Bureau ASP 08G206
Tel.: 00 32 472 477 252 (Brussel)
alexander.kolks@ep.europa.eu

Koen van Ramshorst
(Woordvoerder Hans van Baalen)
Bureau ASP 08G206 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 76 15 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 615 (Straatsburg)
koen.vanramshorst@ep.europa.eu

GroenLinks
Nanda Troost
Bureau ASP 05F269 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 83 65 (Brussel)
Mob.: 00 31 6 27 01 50 80
nanda.troost@ep.europa.eu

SP
Diederik van der Loo
Bureau WIB 02M073 (EP Brussel)
Tel.: 00 32 2 283 76 64 (Brussel)
Mob.: 00 31 6 526 31 465
diederik.vanderloo@ep.europa.eu

Partij voor de Dieren
Tim Feij
Bureau WIB 02M037 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 76 29 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 629 (Straatsburg)
Mob.: 00 32 491 227 830
tim.feij@ep.europa.eu

ChristenUnie
Maarten van de Fliert
(Woordvoerder Peter van Dalen)
Bureau WIB 04M119 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 284 77 19 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 719 (Straatsburg)
Mob.: 00 31 6 52 24 44 64
maarten.vandefliert@ep.europa.eu

SGP
Walter van Luik
(Woordvoerder Bas Belder)
Bureau ATR 02K066 - EP Brussel
Tel.: 00 32 2 283 09 07 (Brussel)
Tel.: 00 33 388 177 270 (Straatsburg)
Mob.: 00 31 6 22 29 11 41
walter.vanluik@ep.europa.eu

 .

Persdiensten andere EU-instellingen

Raad van Ministers
Europese Commissie
Hof van Justitie
Europese Rekenkamer
Economisch en Sociaal Comité
Comité van de Regio's
Europese Centrale Bank
Europese Investeringsbank
Bureau voor Fraudebestrijding