skip to content
 
 
 

Opatření Evropského parlamentu v souvislosti s koronavirem

 .
04/03/2020
 .

Předseda EP v pondělí večer oznámil preventivní opatření, v rámci nichž bude mimo jiné do konce března návštěvnický provoz. Samotná legislativní práce Parlamentu (schůze výborů, plenárka atd.) nicméně pokračuje.

 .

Jak jistě víte, koronavirus COVID 19 zasáhl řadu zemí světa, včetně mnohých oblastí Evropské unie, a představuje pro veřejnost zdravotní hrozbu.  Evropský parlament proto přijal mnohá preventivní opatření. Sál plenárního zasedání, stejně jako další prostory Evropského parlamentu a také prostory Kanceláře Evropského parlamentu v Praze jsou od 3. 3. 2020 uzavřeny pro veřejnost až do konce března. Evropský parlament doufá, že budete moci tyto prostory navštívit v následujícím období a omlouvá se za případné nepříjemnosti. Vezměte prosím na vědomí, že tato opatření jsou dočasná. Parlament monitoruje situaci v reálném čase a opatření vždy náležitě přizpůsobí.

Děkujeme za pochopení.

 .

As you are surely aware, the coronavirus COVID 19 outbreak has spread to different regions of the world, including clusters in certain regions in the European Union and constitutes a threat to public health.  The European Parliament has adopted precautionary measures. Hemicycle visits are cancelled with immediate effect until the end of March as of 3/03. The European Parliament hopes that you can visit us in the future, and apologises for any inconvenience. Please rest assured that these are measures of a temporary nature. The Parliament is monitoring the situation in real time and will adapt its measures accordingly.

Thank  you for your understanding.