skip to content
 
 
 

Předvánoční setkání k evropským volbám

 .
13/12/2018
 .

Není vám jedno, kolik lidí přijde v příštím květnu k volbám do Evropského parlamentu? Chtěli byste s nízkou volební účastí u evropských voleb něco udělat? A máte třeba i konkrétní nápad, kde s touto změnou začít? Přijďte k nám do Evropského domu na předvánoční setkání k evropským volbám v pondělí 17. prosince!

 .

V roce 2014 k urnám přišlo jen 18,2 % českých voličů a dosáhnout 80 % je v ČR skutečně nereálné. Ale co to zkusit tentokrát dotáhnout aspoň na 23 % anebo se dokonce dostat na evropský průměr 42,6 %? Jestli vám nízká volební účast vadí, chtěli byste s ní něco udělat a třeba se vám rodí v hlavě i nějaký konkrétní plán, máme pro vás návrh:

Chtěli bychom vás pozvat na setkání, jehož  cílem je vzájemně se informovat, udělat společně brainstorming, najít synergie a tam, kde to bude možné a žádoucí, spojit síly.

Kdy: v pondělí 17. prosince 2018

Kde: v Evropském domě, Jungmannova 24, Praha 1

V této předvánoční edici setkání k evropským volbám navážeme na říjnovou událost.

👉 Od 16.00 chystáme pro ty, kteří nemohli v říjnu přijít, nebo o události nevěděli, úvodní část. Představíme vám, co děláme, jaké možnosti se otevírají v souvislosti s evropskými volbami před vámi, a kde můžeme třeba navázat spolupráci.
👉 Od 17.00 pak navážeme výměnou informací o tom, kdo co dělá nebo plánuje dělat a popovídáme si. Společně se také pokusíme naplánovat konkrétní činnosti, které odstartujeme po novém roce.
Těšíme se na inspiraci i všechny vaše nápady!

Pokud chcete přijít nebo přijet, na tomto odkazu potvrďte svou účast kliknutím na "RSVP".

#tentokratbuduvolit #evropskevolby2019