Please fill this field

Miontuairiscí

Is achoimre iad na miontuairiscí ar an bplé agus ar na cinntí i gcruinnithe na gcoistí. Glactar iad de ghnáth ag tús an chruinnithe coiste ina dhiaidh sin. Gheobhaidh tú na miontuairiscí is déanaí ar an leathanach seo.

Féach ar an bhfeidhm chuardaigh le haghaidh na miontuairiscí go léir atá ar fáil.
Féach ar dhoiciméid an chruinnithe chun tuilleadh eolais a fháil.

Miontuairiscí is déanaí

D’fhéadfadh sé nach mbeadh cuid de na doiciméid seo ar fáil i do theanga, mar sin déanfar leagan eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeántar iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta. (e.g.: FR ).

MINUTES - Tuesday, 21 January 2020 EN

27-05-2020 CJ19_PV(2020)01-21-1 PE652.402v01-00 AFET DEVE

MINUTES - Tuesday, 21 April 2020 EN

28-04-2020 DEVE_PV(2020)04-21-1 PE650.554v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 17 February 2020 - Tuesday, 18 February 2020 EN

01-04-2020 DEVE_PV(2020)02-17-1 PE648.385v01-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 22 January 2020 - Thursday, 23 January 2020 EN

12-03-2020 DEVE_PV(2020)01-22-1 PE647.037v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 2 December 2019 - Tuesday, 3 December 2019 EN

31-01-2020 DEVE_PV(2019)12-02-1 PE644.943v01-00 DEVE

MINUTES - Monday, 11 November 2019 EN

27-01-2020 DEVE_PV(2019)11-11-1 PE646.760v01-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 - Thursday, 7 November 2019 EN

08-01-2020 DEVE_PV(2019)11-06-1 PE643.148v02-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 EN

10-12-2019 CJ19_PV(2019)11-06-1 PE643.200v01-00 AFET DEVE

MINUTES - Wednesday, 4 September 2019 - Thursday, 5 September 2019 EN

05-11-2019 DEVE_PV(2019)09-04-1 PE641.144v01-00 DEVE

MINUTES - Tuesday, 8 October 2019 EN

24-10-2019 CJ19_PV(2019)10-08-1 PE642.859v01-00 AFET DEVE

MINUTES - Monday, 30 September 2019 EN

23-10-2019 DEVE_PV(2019)09-30-1 PE642.867v02-00 DEVE

MINUTES - Tuesday, 8 October 2019 EN

23-10-2019 DEVE_PV(2019)10-08-1 PE642.871v01-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 24 July 2019 EN

19-08-2019 DEVE_PV(2019)07-24-1 PE639.977v02-00 DEVE

MINUTES - Wednesday, 10 July 2019 EN

19-07-2019 DEVE_PV(2019)07-10-1 PE639.757v01-00 DEVE